Jak zrobić szydełkowego kurczaka krok po kroku

Pierwszym krokiem w robieniu kurczaka jest stworzenie dzioba. Możesz zszyć dziób żółtą włóczką. Następnie przyszyj go do korpusu, pozostawiając część dzioba otwartą na jajko. Upewnij się, że przód ciała i głowa są ustawione w jednej linii. Przyszyj watę do korpusu, zostawiając z tyłu otwór na jajko. Teraz jesteś gotowa do wypchania korpusu.

Możesz zacząć od zrobienia grzebienia, najpierw łącząc dwie pętle na głowie ściegiem poślizgowym. Następnie wykonaj podwójne szydełko w każdym ściegu, aż grzebień będzie miał odpowiednią długość. Powtórz to samo dla następnego grzebienia. Grzebień jest teraz kompletny. Jeśli chcesz, możesz doczepić do głowy pomponik. Gdy głowa jest już ukończona, możesz dokończyć resztę kurczaka.

Gdy już wypchasz swojego kurczaka, jesteś gotowy, aby przywiązać go do głowy. Używając tego samego wzoru, możesz zrobić kurczaka dla malucha lub dziecka. Aby zakończyć wygląd, można dodać przyciski bezpieczeństwa do oczu, a następnie posypać różowy miękki pył pastelowy, aby wyglądał jak kurczak dla dzieci. Jeśli szukasz kompletnego tutorialu, sprawdź stronę Mei Li.

Do wykonania kurczaka dla dzieci będziesz potrzebować czerwonej włóczki i haka 4mm. Dołącz czerwoną włóczkę do piątego ściegu w głowie i dołącz czarną włóczkę do środkowej części. Upewnij się, że zostawisz 3-calowy ogonek z włóczki. Po tym zszyj nogi razem. Kurczak jest gotowy do powieszenia. Jeśli chcesz, możesz zrobić go większym lub mniejszym w zależności od wielkości twojego kurczaka.

Wyszydełkuj również małe kurczątko. Następnie dodaj kurczaka, aby zakończyć wygląd. Kiedy skończysz, możesz dołączyć kurczaka do bieżnika stołowego i zakończyć z kogutem na górze. Jeśli jeszcze nie robiłeś kurczaka, wypróbuj wzór szydełkowego koguta! Jeśli jesteś początkującym lub średnio zaawansowanym szydełkarzem, ten wzór jest idealnym prezentem dla Ciebie. To łatwy wzór dla początkującego lub średnio zaawansowanego.

Kurczaki na szydełku to świetne zwierzątka kuchenne. Ich prosty kształt piramidy oznacza, że łatwo się na nich siedzi i mogą służyć jako podstawki pod garnki. Są na tyle urocze, że dzieci mogą się z nimi bawić! Mogą też służyć jako zmywak do naczyń, co czyni je przydatnymi nawet jeśli nie masz przy sobie dziecka. A ponieważ możesz wybrać dowolną kombinację kolorów, Twój kurczak będzie kochany przez wszystkich.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top