Jak zrobić doktorat pod nieobecność

Jeśli zastanawiasz się jak zrobić doktorat pod nieobecność, to dobrze trafiłeś. W tym artykule dowiesz się jak to zrobić. Będziesz musiał złożyć formularz Authorization for Leave of Absence oraz zlecić wysłanie listu od swojego doradcy do Graduate School. Decyzja o przyznaniu urlopu zostanie podjęta przez twojego doradcę absolwenta w najlepszym interesie twojego postępu akademickiego. Po zatwierdzeniu, nie będzie wymagane, aby nadrobić wszelkie brakujące kredyty.

Używanie procedury Leave of Absence jest zwykle stosowane tylko do krótkich nieobecności, takich jak urlop macierzyński lub urlop ojcowski. Procedura Mitigating Circumstances jest zazwyczaj najlepszym sposobem wspierania postępów akademickich doktoranta. Istnieją jednak okoliczności, w których odpowiedni może być Leave of Absence. Krótkie nieobecności mogą być podjęte w pewnych okolicznościach, takich jak tymczasowa praca lub wykłady, lub wyprawa lub sport.

Zatwierdzony Leave of Absence nie przedłuży terminu doktoratu. Jeśli urlop był spowodowany poważną chorobą lub pandemią, twój następny termin składania i przeglądu zostanie odpowiednio dostosowany. Czas, w którym wziąłeś wolne, aby zrobić doktorat, będzie inną ilością czasu niż czas, który spędziłeś nad swoją pracą. Czas, w którym wziąłeś wolne, będzie określany jako twój czas „netto”.

Przy składaniu wniosku o urlop, pamiętaj, aby jasno określić powód wzięcia urlopu. Będziesz musiał złożyć pisemny wniosek do Graduate College, zanim będziesz mógł rozpocząć korzystanie z zasobów uniwersyteckich. Podczas nieobecności nie będziesz w stanie spełnić żadnych wymagań wymaganych do uzyskania stopnia. Będziesz także musiał ponownie ubiegać się o przyjęcie do innych obszarów uniwersytetu.

Jako absolwent, musisz być świadomy, że wszelkie kredyty, które zdobędziesz, rejestrując się na Doctoral Advisement, nie będą się liczyć do wymagań stopnia. Zanim będziesz mógł wziąć urlop, musisz najpierw uzyskać niezbędne zgody od przewodniczącego wydziału lub doradcy. Po zatwierdzeniu, będziesz musiał przestrzegać wszystkich warunków urlopu, w tym dokumentacji medycznej. Proces ten zajmuje kilka miesięcy, ale na dłuższą metę jest tego wart.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top