Jak zrobić kurczaka z papieru

Ten artykuł jest wynikiem naszej współpracy z zbudujemy.com.pl

Niezależnie od tego, czy jesteś dzieckiem czy dorosłym, kurczaki są powszechnie wykorzystywane w bajkach i kreskówkach dla dzieci. Często widuje się je również na ceramice kuchennej i sztuce ściennej. Na szczęście możesz zrobić własnego papierowego kurczaka, który ozdobi Twój dom. Możesz również nauczyć się, jak zrobić dziób papierowego kurczaka w kilku prostych krokach. Pierwszym krokiem jest umieszczenie arkusza papieru konstrukcyjnego na stole lub blacie. Złóż lewy róg papieru po przekątnej, tak aby końcówka lewej strony spotkała się z prawą stroną papieru na dwa i pół cala poniżej prawego rogu. Po złożeniu papieru konstrukcyjnego złóż pozostałe dwa i pół cala w prawo, tworząc zagniecenie.

Następnie odetnij trochę dodatkowego papieru konstrukcyjnego i złóż go w kwadrat. Upewnij się, że dolna część kwadratu jest w centrum, a górna część papieru jest nad dolną. To stworzy trójkąt lub prostokąt. Kontynuuj z resztą papieru budowlanego, aż cały kawałek zostanie ukończony. Pamiętaj, aby pozwolić mu wyschnąć przed użyciem, ponieważ farba może się rozmazać. Gdy kurczak jest kompletny, możesz go pomalować i użyć jako uroczy dodatek do wystroju domu.

Po zakończeniu całego procesu, możesz następnie upiec owiniętego w papier kurczaka w rozgrzanym piekarniku. Piec go przez piętnaście minut, aż do przetargu, i niech ostygnie. Bądź przygotowany na bałagan! Podczas serwowania, użyj pałeczek lub palców, aby otworzyć paczkę i pokroić kurczaka na cienkie plasterki. Pokrój kurczaka tak, aby otrzymać 48 kawałków, każdy o długości około trzech cali. Jeśli podajesz go jako posiłek, możesz go dalej tłuc, aby go zmiękczyć.

Aby rozpocząć proces, wytnij kawałek papieru o szerokości ćwierć cala i pokrój go na prostokąty o szerokości pół cala. Przyklej kawałki do boków głowy. Następnie w pełni opierz kurczaka. Jeśli to konieczne, odetnij dolną część jego ogona. Zrób oczy cienkim markerem, a następnie użyj czerwonej farby do pomalowania spodu dzioba. Możesz również użyć kleju, aby pomalować spód dzioba i sprawić, że oko będzie wyglądało jasno i wesoło.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top