Jak zrobić ładnego kucyka

Jeśli masz długie i gęste włosy, będziesz potrzebować kilku dodatkowych rzeczy, aby zrobić ładnego kucyka. Zalecane są trzy wsuwki, spinka, dwie gumki, szczotka do stylizacji i lakier do włosów. Jeśli nie masz tych przedmiotów, rozważ zrobienie ładnego kucyka samodzielnie. Oto instrukcja krok po kroku. Zdziwisz się, jakie to proste!

Najpierw zastosuj odżywkę likwidującą loki. Po wyszczotkowaniu włosów, pozostaw z każdej strony jedno calowe pasmo. Resztę włosów zbierz w ciasny kucyk i upnij go spinkami. Aby nadać fryzurze dodatkowego charakteru, możesz zaplatać włosy z boku. Ta fryzura wygląda szczególnie dobrze w połączeniu z metaliczną biżuterią do włosów. Znajdziesz tu wiele fryzur i akcesoriów, które dopasujesz do swojego gustu i stylu.

Aby uzyskać bardziej zdecydowany kucyk, wypróbuj metodę dwóch kucyków. Podziel włosy na dwie części i zabezpiecz dolną połowę gumką. Następnie zwiąż górną część w kolejnego kucyka. Aby dodać włosom jeszcze więcej objętości, delikatnie natapiruj środkową część włosów grzebieniem. Uważaj jednak, bo możesz w ten sposób połamać włosy. Ważne jest, aby przestrzegać tych kroków, aby uzyskać idealny kucyk.

Innym rozwiązaniem jest kucyk złożony. Ta fryzura to hybryda dwóch kucyków. Górna część włosów jest skręcona i sprowadzona do dolnej, zabezpieczonej gumką. Aby kucyk wyglądał bardziej efektownie, możesz użyć wsuwek i spiąć włosy. Jest to szybki i łatwy sposób na zrobienie kucyka bez zbędnego zamieszania.

Stworzenie idealnego kucyka jest proste i zajmie Ci zaledwie kilka minut. Po prostu zaczesz włosy do tyłu i wyciągnij je na pożądaną wysokość. Następnie podziel je na dwie części, jeśli masz cienkie włosy. Następnie zepnij kucyk małą spinką. Po zakończeniu tej czynności, owiń górną część włosów wokół klamry i przypnij ją do podstawy. Po zabezpieczeniu, gotowe!

Messy hair są nie tylko urocze, ale również łatwe do opanowania w dni, w których nie masz czasu na prysznic. Aby uzyskać efekt bez prysznica i bez mycia głowy, postaw na niechlujny kucyk. Możesz go stylizować bez użycia ciepła, a ponadto świetnie wygląda z warkoczami i twistami. Nie zapominaj też o eksperymentowaniu z różnymi stylami! Wypróbuj różne fryzury z kucykiem! Z pewnością sprawi to, że będziesz wyglądać jak najlepiej!

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top