Jak zrobić kok z krótkich włosów

Jeżeli masz krótkie włosy i chcesz nauczyć się robić koki, to dobrze trafiłaś! W tym artykule poznasz podstawy i dowiesz się jak stworzyć kok z krótkich włosów, który będzie elegancki, a zarazem prosty. Fryzura ta jest bardzo łatwa do wykonania i wymaga minimalnych umiejętności stylizacyjnych. Możesz zacząć od zabezpieczenia kucyka w kok, który będzie służył jako zawinięcie dla Twojego koka. Następnie, zwiąż resztę włosów w wysokiego kucyka. Możesz go zabezpieczyć gumką i dwiema spinkami.

Kok to stylowy koczek. Jest to idealna fryzura, która pozwoli Ci uzyskać efektowny wygląd, a Ty z łatwością wykonasz ją w kilka minut, korzystając z poradnika na temat koków. Potrzebne narzędzia to grzebień o drobnych zębach, lakier do włosów i gumka. Przed przystąpieniem do pracy, upewnij się, że włosy nie są splątane i gładkie. Aby upiąć kok, użyj dobrej gumki do włosów.

Najłatwiejszym sposobem na wykorzystanie krótkich, prostych włosów i luźnych warkoczy jest zrobienie niskiego koka. Wystarczy zebrać wszystkie włosy razem i spiąć je z tyłu głowy. To idealna fryzura na poranek przed ważnym wydarzeniem i doskonała opcja dla osób, które nie mają czasu na kręcenie włosów. Jest to również idealna fryzura na specjalne okazje, takie jak ślub, nocne wyjście czy przyjęcie.

Jeśli chcesz zrobić eleganckiego koka, ale nie masz zbyt wiele czasu, możesz skorzystać z wielu łatwych tutoriali dostępnych w Internecie. Dzięki nim dowiesz się jak wykonać kok z krótkich włosów. Mamy nadzieję, że instrukcje okażą się pomocne i że będziesz się dobrze bawić! I życzymy powodzenia! Nie zapomnij pokazać nam swojego gotowego koka! Mamy nadzieję, że pokochasz tę fryzurę tak samo jak my! Przekonasz się, że jest ona bardzo łatwa do wykonania i będziesz w stanie stworzyć elegancką fryzurę w krótkim czasie.

Następnego dnia, możesz obudzić się w tej fryzurze bez mycia włosów i nadal wyglądać spójnie. Nie ma potrzeby, aby wyciągać je z kucyka! Zacznij od zakręcenia włosów wokół twarzy za pomocą prostownicy, dodając suchy szampon dla nadania tekstury i tapirując włosy u nasady. Na koniec, wygładź włosy na czubku głowy, aby nadać im kształt!

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top