Jak zrobić konia na patyku

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak zrobić konia na patyku? Jest to naprawdę proste i nawet dzieci mogą to zrobić! Drewniana miotła sprawdzi się doskonale! Jeśli szukasz tańszej alternatywy, możesz użyć skarpetki lub innej tkaniny w kształcie głowy konia. Powinieneś być pewny, że przywiązałeś kij do głowy mocno, ponieważ głowa będzie chybotliwa, jeśli będzie zbyt luźna!

Będziesz musiał również kupić trochę filcu. Benzie Design sprzedaje filc z mieszanki wełny, który jest bardzo łatwy do szycia i jest w szerokiej gamie kolorów. Ich kolory to Graphite z czarną grzywą, Smoke z brązową grzywą i Seaside z brązową grzywą. Będziesz potrzebował 12×18 cali filcu na głowę konia i dziewięciocalowe paski filcu na jego grzywę i ogon.

Głowa twojego konia jest gotowa! Następnie, będziesz chciał dodać uszy. Zacznij od zebrania 1/3 swojego mopa i złożenia go na drugą stronę. Następnie zawiąż gumkę wokół mopa, aby zabezpieczyć go w miejscu i stworzyć koński pysk. Kiedy już stworzysz twarz konia, musisz dodać uszy. Aby uzyskać uszy, po prostu wytnij trzy kawałki filcu w kształcie ucha i spleć je. Następnie złóż każde ucho na pół, a następnie przyklej ucho na górze.

Po wykonaniu głowy konia z patyczków, możesz dodać trochę włosów i kilka wstążek. Możesz również zrobić grzywę konia, wycinając paski czerwonej tkaniny w kratkę i wiążąc je wokół patyka. Alternatywnie możesz użyć bandany lub kawałka czerwonej tkaniny do zawiązania wokół głowy. Twoje dziecko może również ozdobić twarz konia guzikami i wstążkami.

Po zrobieniu podstawy konia, będziesz musiał zrobić głowę. Umieść na środku biały guzik. Następnie możesz dołączyć uszy za pomocą czarnego guzika. Następnie dodaj usta i nos ręcznie, używając grubej nici. Aby zrobić głowę konia, możesz użyć kołka rozporowego lub kija bambusowego. W ten sposób można błyskawicznie zrobić prawdziwego konia!

Gdy już zrobisz podstawę swojego patyczkowego konia, będziesz musiał go ozdobić. Możesz użyć grzywy z firanki lub włóczki do grzywy. Możesz również zrobić uzdę konia, przyczepiając kawałek tkaniny lub stare skarpetki do podstawy patyka. Gotowy produkt przyklej na patyku i dodaj wstążkę do głowy konia dla ozdoby.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top