Jak zrobić choinkowego renifera

Artykuł zrealizowany przy wsparciu serwisu diybusiness.pl

Oto prosty sposób na zrobienie własnego renifera na choinkę! Będziesz potrzebował dwóch ciemnobrązowych patyczków Popsicle i parę mini patyczków Popsicle. Zrób poroże, sklejając je ze sobą. Następnie przyklej poroże do głowy. Przymocuj głowę i nogi za pomocą kleju do drewna i przymocuj je do ciała. Teraz przejdźmy do reszty konstrukcji renifera.

Zacznij od przepiłowania kłody. Następnie wywierć otwór w szyi. Upewnij się, że otwór jest wywiercony prosto i lekko pod kątem. Powtórz ten krok dla każdej nogi renifera. Gdy wszystkie elementy będą suche, użyj kleju do drewna, aby przykleić je na miejscu. Nogi powinny mieć co najmniej 5 cm głębokości. Zapewni to reniferowi stabilność. Po wykonaniu tej czynności odwróć renifera i przymocuj go do stołu warsztatowego.

Aby zrobić renifera na choinkę, możesz użyć dowolnego rodzaju ozdoby. Laska cukrowa lub ornament z pianki będzie działać, o ile ma czerwony nos i poroże. Najważniejszymi aspektami ornamentu renifera są poroże i czerwony nos. Jeśli szukasz mniej kosztownego sposobu na zrobienie ornamentu renifera, użyj kapsla od butelki lub kapsli od butelek.

Drewniane renifery są wykonane z gałęzi i kłód. Możesz użyć iglastych lub twardych kłód drewna, aby zrobić renifera. Na nogi możesz użyć delikatnych rozwidlonych gałęzi lub grubych, cienkich gałęzi. Do wykonania renifera można użyć nawet ciała martwej choinki. Po wycięciu kłody, przymocuj nogi do stołu warsztatowego za pomocą paska napinającego.

Drewniane plastry, mech i inne przedmioty mogą być użyte do wykonania renifera z choinki. Możesz nawet kupić wstępnie nawiercone plastry drewna, co zaoszczędzi Ci kroku wiercenia otworu w drewnie. Wybierz spośród najpopularniejszych reniferów: Dasher, Prancer, Donner, Blitzen, Vixen i Cupid. Jeśli chodzi o resztę szczegółów, opcje są nieograniczone.

Jeśli szukasz łatwego sposobu na zrobienie renifera na choinkę, spróbuj zrobić tę prostą ozdobę. Będziesz potrzebował tylko kilku materiałów. A jeśli jesteś dzieckiem, zawsze możesz zrobić własne dekoracje Rudolfa. Dekoracje z reniferów są świetne dla dzieci do zrobienia podczas świąt! To idealny projekt dla rodziny do zrobienia razem. A najlepsze jest to, że jest łatwy i zabawny!

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top