Jak zrobić materiałowego Mikołaja

Prezentowany artykuł jest dowodem owocnej współpracy z dlaczego.edu.pl

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak zrobić materiałowego Mikołaja? Możesz skorzystać z tego łatwego przewodnika, aby dowiedzieć się, jak zrobić materiałowego Mikołaja. Jest kilka rzeczy, które musisz wiedzieć zanim zaczniesz. Zanim zaczniesz szyć, upewnij się, że rozumiesz, jaki rodzaj tkaniny będzie potrzebny. Jeśli nie masz odpowiedniego rodzaju tkaniny, możesz spróbować użyć zamiast tego tkaniny bawełnianej. Będziesz potrzebował około 34 jardów kwadratowych tkaniny.

Czapka może być wykonana z różnych materiałów, w tym ciepłego polaru lub faux fur. Polar jest najlepszy, ponieważ nie zrzuca i ma trochę dać. Instrukcje dotyczące szycia czapki znajdziesz klikając tutaj. Główna czapka powstaje z dużego trójkąta. Następnie trzeba będzie wyciąć brzeg i topper z tego samego materiału.

Po zebraniu materiałów, których będziesz potrzebować, możesz zacząć szyć. Istnieje wiele dostępnych wzorów. Wybierz taki, który będzie najlepiej pasował do kształtu drzewa Twojej rodziny. Zrób więcej niż jeden i wykorzystaj je jako rodzinne dekoracje. Rozważ czapkę na rodzinną choinkę i pokrowce na poduszki do domu. Te projekty sprawią, że świąteczny duch wszystkich będzie jasny! Kiedy już skończysz, będziesz gotowy na sezon świąteczny.

Następnie przypnij topper do kapelusza. Upewnij się, że brzeg toppera jest po wewnętrznej stronie kapelusza. Następnie obróć kapelusz prawą stroną na zewnątrz i wypchaj go farszem. Upewnij się, że jest on wypchany na tyle dobrze, że nie zaczepi się o boczny szew. Następnie odwróć ją ponownie na prawą stronę. I jesteś gotowa do pracy!

Następnie złóż nad czubkiem czapki. Użyj szpilek, aby utrzymać go na miejscu. Powtórz czynność, aby zrobić drugą stronę kapelusza. Kiedy kapelusz jest gotowy, dodaj piłkę do końcówki kapelusza. Następnie złóż podszewkę wewnątrz głównego materiału i przypnij ją na miejscu. Na koniec, zszyj pończochę razem, używając 1/8 calowego szwu.

Po wykonaniu kapelusza, będziesz musiał wykończyć inne części. Brzeg czapki i mankiet kapelusza powinny do siebie pasować. Użyj maszyny do szycia lub ręcznie przyszyj futrzane wykończenie do kapelusza. Upewnij się, że szew jest z tyłu, jeśli używasz maszyny do szycia. Do ręcznego przyszycia brody potrzebne będą: sztuczne futro, batyst, dzwoneczek, igła i nitka.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top