Jak zrobić girlandę z kwiatów na drzwi

Jeśli chcesz stworzyć wspaniałą kwiatową girlandę na drzwi, możesz zrobić ją samodzielnie! Możesz stworzyć piękną girlandę używając kwiatów o różnych rozmiarach, kolorach i kształtach. Oto kilka prostych kroków do wykonania kwiatowej girlandy:

Wytnij dwa duże i dwa małe koła z filcu. Zepnij okręgi razem, a następnie zszyj je ze sobą. Przewlecz igłę przez warstwy i zwiąż końce razem. Powtórz ten proces dla wszystkich sześciu płatków kwiatu. Możesz również wykonać podobną girlandę z kwiatów z filcu. Kwiaty z filcu są bardziej trwałe niż inne rodzaje girlandy i można je zawiesić na słupku łóżka lub karniszu.

Pocięcie łodyg kwiatów w wiązkę o długości 3 do 4 cali i owinięcie ich taśmą florystyczną. Następnie zawieś wiązki w różnych odstępach, każda o długości około 12 cali. Zapobiegnie to spadaniu girlandy. Po przymocowaniu kwiatów, powieś girlandę na trzech haczykach w górnej części drzwi. Upewnij się, że nie ma żadnych luk w girlandzie, ponieważ girlanda spadnie z drzwi.

Umieść rododendrony, rozmaryn i hortensje w dowolnym miejscu wzdłuż girlandy. Jeśli girlanda jest zawieszana po raz pierwszy, może być łatwiej dodać liście przed kwiatami. W ten sposób liście nie będą wypadać z miejsca podczas wieszania. Upewnij się, że kwiaty są ułożone wzdłuż liści. Pamiętaj, aby wybrać liście z grubszą podstawą niż cienkie.

Możesz zrobić girlandy kwiatowe z wielu różnych materiałów, w tym sztucznych kwiatów i tkaniny. Jedną z opcji jest zakup świeżych kwiatów i sznurek je z twine. Inną opcją jest zrobienie girlandy kwiatowej przy użyciu papieru. Papierowe girlandy to doskonały wybór. Możesz je wykorzystać jako tło dla zdjęć i jako bieżnik stołu. Dla bardziej wyszukanych aranżacji, zrób kwiaty z bibuły.

Jeśli jesteś nowy w girlandach kwiatowych, spróbuj zrobić swoje własne używając zestawów kwiatowych girland. Ta metoda wykorzystuje różne rodzaje kwiatów. Pojedyncza girlanda ma około sześciu stóp długości i składa się z różnych kwiatowych kawałków. Można również zrobić kilka girland z różnych kolorów i wzorów. Następnie powieś je i ciesz się swoim nowym dziełem. Może to być nawet dekoracja drzwi!

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top