Jak zrobić żabę z kolorowych pasków papieru

Mamy przyjemność przedstawić artykuł przygotowany w porozumieniu z psgsa.pl

Jeśli szukasz rzemiosła do wykonania z dziećmi, możesz zrobić żabę z kolorowych pasków. Wystarczy wziąć długą pomarańczową słomkę i umieścić ją na jednym z trójkątów. Następnie umieść kolejny trójkąt nad pomarańczowym trójkątem. Teraz złóż żabę, używając kształtów przypominających strzałki, aby utworzyć jej ciało. Następnie narysuj dwa okrągłe oczy na białej kartce używając czarnego markera. Następnie wytnij kółka i przyklej je na twarzy żaby.

Następnie złóż żabę na pół. Upewnij się, że tylne nogi są skierowane do góry. Następnie przyklej żabę do kija rzemieślniczego. Upewnij się, że kij jest w centrum żaby. Następnie użyj rzemieślniczego kija, aby popchnąć żabę w górę i w dół. Po prawidłowym ustawieniu żaby, powinieneś być w stanie skakać i poruszać nią.

Aby zrobić ciało żaby, odrysuj swoją rękę na ciemnozielonym cardstock. Wytnij kształt żaby, upewniając się, że oczy znajdują się na środku. Następnie wykonaj usta, obrysowując je wokół rolki papieru toaletowego. Wytnij dwa czarne kółka na oczy i przyklej je do żaby. Teraz dodaj lilijkę i kawałek cienkiego czerwonego papieru na język.

Aby zrobić twarz żaby, wytnij połowę papieru w kształcie serca. Możesz też zrobić policzki żaby, wycinając kółka nad oczami. Następnie dodaj oczy i użyj kropki lub czarnego markera, aby wyglądało to bardziej realistycznie. Zakończ żabę, sklejając dwa zielone paski na ciele. Możesz również dodać tylne nogi, aby wyglądała jak żaba.

Gdy już skończysz składać swój papier, możesz go teraz złożyć. Twoja gotowa żaba jest gotowa do zabawy. Jest łatwa do zrobienia i można się nią bawić! Upewnij się, że zrobisz jedną dla każdego członka rodziny i baw się dobrze! Przekonasz się, że proces jest zabawny i będziesz miał żabę na długie lata. Możesz nawet użyć go jako narzędzia edukacyjnego dla swoich dzieci.

Pierwszy, wytnij trójkąt z kolorowego papieru. Punkt trójkąta powinien pokrywać się z prawym górnym rogiem diamentu. Złóż prawy i lewy bok trójkąta z powrotem w dół. Następnie złóż dolną część trójkąta do środka i zagnieć ją również. Teraz będziesz miał żabę! Możesz odwrócić żabę do góry nogami, gdy będzie gotowa!

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top