Jak zrobić girlandę z polnych kwiatów

Pierwszym krokiem do wykonania girlandy z kwiatów polnych jest przygotowanie kwiatów. Potnij łodygi na 3-4 calowe kawałki i zwiąż je taśmą florystyczną. Wytnij więcej kwiatów i powtórz ten proces. W ten sposób możesz wypełnić luki w girlandzie i zaoszczędzić czas. Możesz również umieścić mniejsze wiązki kwiatów nad poprzednim. Kiedy masz już zieleninę, potnij każdą łodygę kwiatu na trzycalowe kawałki.

Gdy zwijasz kwiat, powinieneś upewnić się, że jest on luźno lub ciasno zwinięty. Dzięki temu kwiat będzie lepiej wyglądał w girlandzie. Dla ostatniego kroku, naciśnij każdy spiralny płatek mocno na podstawę przez 10 sekund, aby go ustawić. Kiedy już osadzisz płatki, możesz je przymocować do winorośli za pomocą pistoletu do kleju lub zszywek. Powtórz ten proces dla każdego kwiatu, używając małych wiązek kwiatów.

Innym sposobem na stworzenie polnej girlandy kwiatowej jest użycie liści magnolii. Wyglądają one pięknie w połączeniu z bielą i są łatwe do wykonania. Wszystko czego potrzebujesz to drut i sześć gałęzi na raz. Podlewaj girlandę często, aby zachować świeżość liści. Drzewo magnolii może rosnąć do około 70 stóp wysokości, więc jest to idealna roślina na girlandy. A jeśli nie jesteś fanem kwiatów, zawsze możesz posadzić drzewo magnolii zamiast.

Po zebraniu kwiatów, których chcesz użyć, musisz wybrać te, które najlepiej pasują do reszty twojej dekoracji. Możesz kupić gotową zieleń lub cięte świerki i inny materiał roślinny. Nadszedł czas, aby zrobić swój świeży wianek z polnych kwiatów! Efektem końcowym będzie piękny wianek, który jest zarówno wyjątkowy, jak i sezonowy. Pamiętaj tylko, aby zbierać kwiaty w okresie ich największego rozkwitu.

Po wybraniu kwiatów, owiń sznurek wokół żółtego kawałka frędzli. Upewnij się, że zachodzą na siebie końcowe płatki kwiatu. Następnie użyj lepkiego kleju lub pistoletu do klejenia na gorąco, aby utrzymać kwiat na miejscu. Gdy kwiat jest już zabezpieczony, dołącz pierwszy liść i przymocuj go za pomocą pistoletu do kleju na gorąco w odległości co najmniej trzech cali od podstawy kwiatu. Powtarzaj ten proces, aż uzyskasz pożądaną długość swojej polnej girlandy kwiatowej.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top