Jak zrobić barierkę na patio

Jeśli chcesz zbudować poręcz na patio, możesz wykonać następujące kroki. Powinieneś użyć impregnowanej tarcicy. Upewnij się, że używasz śrub do drewna i lameli, które są odpowiednie dla obszarów silnie korozyjnych. Jeśli budujesz ze starego drewna, możesz użyć ciężkiego sprzętu ocynkowanego ogniowo z powłokami polimerowymi. Następnie przymocuj balustradę za pomocą ośmiu śrub zatopionych 1/8 cala w powierzchni.

Pierwszy, będziesz musiał zaznaczyć lokalizację balustrady. Możesz użyć kalkulatora poręczy, aby pomóc Ci zdecydować, gdzie poręcz zostanie umieszczona. Ważne jest, aby być tak precyzyjnym, jak to możliwe z twoimi pomiarami. Nie pozwól, aby niewielki kąt spowodował, że śruba przebije się przez szynę, a tralka wysunie się z miejsca. Zanim zaczniesz wiercić, zmierz długość poręczy i zaznacz ją taśmą mierniczą.

Post caps to kolejny świetny dodatek. Chronią one słupki, jednocześnie nadając Twojej przestrzeni zewnętrznej lifting. Można nawet zdecydować się na złoto lub miedzi wykończenia czapki post dla więcej stylu i dostosowywania. Jeśli nie możesz znaleźć żadnych czapek w odpowiednim kolorze lub kształcie, lokalny wykonawca może zrobić jeden dla Ciebie. Jest to bardzo łatwe i niedrogie. Wystarczy wykonać te kroki i będziesz miał poręcz, która jest wyjątkowa dla Twojego domu.

Pomiar odległości między słupkami i szerokości słupków, aby określić długość poręczy. Długość powinna wynosić 50 cali (1270 mm).

Jeśli masz schody, możesz dodać również poręcz. Możesz nawet zbudować go na pojedynczych stopniach, jeśli użyjesz pojedynczego mocowania z kołnierzem obrotowym. Inną świetną opcją jest zestaw Classic Outdoor Railing Kit. Ten zestaw jest specjalnie zaprojektowany dla podestów. Możesz wprowadzić długość i nachylenie swojej balustrady, aby idealnie dopasować ją do lądowania. Możesz również zakupić złączki Swivel Socket, aby zainstalować poręcz pod dowolnym kątem.

Gdy już zdecydujesz się na rozmiar swojej poręczy, następnym krokiem jest ułożenie pikiet. Jeśli używasz pikiet 2×4, możesz je ułożyć na dwa sposoby. Jeśli używasz szyn 2×4, wybierz opcję B. Ważne jest, aby pamiętać o szerokości każdej sekcji szyny, ponieważ wpłynie to na odstęp między słupkami a szyną.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top