Jak sprawić, żeby chłopak czuł się dobrze podczas całowania

Chcesz wiedzieć jak sprawić, aby chłopak czuł się dobrze podczas całowania? Kobiety wiedzą, że całowanie włącza facetów i jest jednym z najbardziej satysfakcjonujących i ekscytujących aspektów związku. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w całowaniu, czy weteranem, oto kilka wskazówek, o których warto pamiętać podczas całowania. Pamiętaj tylko, że dobry pocałunek powinien być naturalny, a nie wymuszony.

Pachwina jest jednym z najczęstszych miejsc, w których całuje się chłopaka, a także może być najbardziej erotyczną częścią, jeśli zrobi się to dobrze. Jednak faceci lubią się droczyć i mogą oczekiwać, że nawiążesz kontakt z pachwiną za każdym razem, gdy go pocałujesz. Celem jest, aby uzyskać go podekscytowany i pochłonięty podczas całowania, więc nie zapomnij dać mu kilka hickeys na szyi, jak również.

Staraj się unikać skupiania się na jednej stronie jego twarzy podczas całowania. To tylko zintensyfikuje akt seksualny. A jeśli jesteś nieśmiała w kwestii dotykania go, spróbuj pozwolić mu dotknąć ciebie. Delikatne skubanie zębami też go podkręci. Gdy już to zrobisz, będzie gotowy na pocałunek. Jest to doskonały sposób, aby włączyć nieśmiałych facetów.

Podczas pocałunku możesz spróbować pocałować jego ucho. Ten wrażliwy obszar jest bardzo zmysłowy. Liżąc zarys ucha, sprawisz, że jego włosy na karku staną dęba. Alternatywnie, możesz szeptać do jego ucha, aby go włączyć. Odrobina flirtu może przejść długą drogę. Twój chłopak będzie zdmuchnięty! I prawdopodobnie pomyśli, że jesteś jedyną osobą, która lubi go całować, więc nie bądź nieśmiała!

Innym sposobem na sprawienie, by mężczyzna czuł się dobrze podczas całowania go, jest dotykanie jego ucha rękami lub językiem. Upewnij się, że nie wkładasz języka do jego ucha, ale możesz go całować w tym obszarze jego szyi. Spróbuj szeptać, aby wzmocnić seksowny efekt pocałunku. Pamiętaj, że szeptanie nie jest dotykaniem, ale jest seksowne.

Jeśli facet jest zazwyczaj rozmowny, znajdziesz go bardziej niechętnie do pocałunku, ponieważ nie może cię pocałować, jeśli jego usta są otwarte. Jeśli jesteś gadatliwą dziewczyną, przechyl się w stronę nieśmiałego faceta, ale upewnij się, że pokażesz mu swoje umiejętności całowania. W ten sposób będzie bardziej prawdopodobne, że da ci wspaniały pocałunek i poczuje się dobrze.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top