Jak zrobić zdjęcie na komputerze

Ten artykuł jest efektem naszych wspólnych wysiłków z zbudujemy.com.pl

Fotografowanie szybko staje się częścią naszego codziennego życia. Nie ma lepszego sposobu na zapamiętanie wyjątkowej chwili niż utrwalenie jej na zdjęciu. Podczas gdy profesjonalni fotografowie mogą mieć wysokiej klasy aparaty i telefony komórkowe, amatorzy mogą robić dobrej jakości zdjęcia bezpośrednio na swoim komputerze. W tym artykule, będziemy pokrywać kroki, aby zrobić zdjęcie na komputerze. Więc przygotuj się, aby zacząć klikać daleko.

Zacznij od wybrania obrazu, który chcesz edytować. Kliknij ikonę „Menu” w prawym górnym rogu ekranu. Stamtąd wybierz opcję „Markup”. Na obrazie pojawi się małe pole tekstowe. Możesz je wtedy dowolnie przesuwać i zmieniać jego rozmiar. Możesz również wybrać ikonę czcionki (duże i małe A w kółku). Po wybraniu czcionki wpisz lub wklej tekst, który chcesz dodać.

Następnie skonfiguruj aparat do robienia zrzutów ekranu. Zdjęcia ekranu są wyzwaniem do uchwycenia, ponieważ często mają odblaski, odbicia i rozmycie. Ale możesz zrobić właściwe zdjęcia ekranów komputerowych, wykonując kilka kroków. Do robienia zdjęć ekranów komputerowych można również użyć telefonu komórkowego lub aparatu cyfrowego. Jeśli nie masz jednego z tych urządzeń, możesz łatwo użyć swojego komputera. W ten sposób możesz zrobić zdjęcia wszystkiego, co wygląda jak ekran.

Aby zrobić zdjęcie, włącz aparat na komputerze. Jeśli aparat jest włączony, powinieneś zobaczyć siebie w oknie aplikacji Aparat. Kliknij przycisk „Capture” znajdujący się w dolnej części okna. Twoje zdjęcie zostanie teraz zapisane w aplikacji Zdjęcia Windows. Jeśli masz iPhone’a, twoje zdjęcia automatycznie pojawią się na nim. Możesz również uchwycić film w iPhonie, korzystając z wbudowanej w Maca budki fotograficznej.

Po pobraniu odpowiedniego oprogramowania do organizowania zdjęć możesz zacząć organizować swoje zdjęcia. Następnie możesz uporządkować swoje zdjęcia, oceniając je i oznaczając. Jeśli masz dużo zdjęć, powinieneś użyć zewnętrznego dysku twardego lub przechowywania w chmurze. Pomoże Ci to zorganizować i znaleźć zdjęcia łatwiej i szybciej. Możesz nawet użyć darmowego organizatora zdjęć online. Istnieje wiele dostępnych organizatorów zdjęć, więc śmiało pobierz jeden!

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top