Jak zrobić nalewkę z orzechów

Czarny orzech to idealny orzech do zrobienia nalewki z orzechów. Jest idealny do produkcji nalewki, ponieważ jest jeszcze zielony. Po sczernieniu czarny orzech jest zbyt stary, aby go używać. Jeśli chcesz zrobić nalewkę z orzechów, musisz zebrać czarne orzechy włoskie, gdy są zielone. Jeśli nie jesteś w stanie zebrać wystarczającej ilości czarnych orzechów, możesz zgrabić materiał roślinny lub gruz spod drzewa. Następnie za pomocą małego noża można odciąć zieloną warstwę zewnętrzną. Po usunięciu zewnętrznej warstwy, należy przetoczyć orzech pod stopą, aż do rozdzielenia łupin. Twarda łuska jest częścią orzecha włoskiego, której używasz do zrobienia nalewki.

Możesz również zrobić nalewkę z czarnych orzechów włoskich używając zielonej zewnętrznej łuski czarnych orzechów włoskich. Łupina zawiera więcej garbników niż orzech perski, dlatego należy ją usunąć przed użyciem orzecha. Zielona łupina jest często wyrzucana jako produkt odpadowy. Jednak łupina czarnego orzecha jest bardzo przydatna, jeśli chodzi o robienie nalewki z orzechów, a ty możesz zachować łupinę do późniejszego wykorzystania.

Gdy już zrobisz nalewkę z orzechów, nadszedł czas na jej przechowywanie. Przechowuj ją w ciemnym, chłodnym miejscu przez co najmniej dwa tygodnie. Należy unikać zbytniego potrząsania nią, gdyż tlen może pogorszyć jej świeżość. Kiedy Twoja nalewka z orzechów jest już gotowa do użycia, możesz ją wymieszać z niewielką ilością wody. Następnie możesz wymieszać go z innymi pokarmami, takimi jak smoothies lub świeży sok.

Przepis na nalewkę z czarnych orzechów wymaga dwóch kwart czarnych orzechów włoskich i kwartę wódki 80 proof. Użyj słoika mason jako naczynia do nalewania i upewnij się, że usuniesz łupinę po posiekaniu orzechów. Do słoja należy dodać 1 łyżkę witaminy C w proszku, ale unikaj kwasu askorbinowego i kukurydzy gmo. Powstała nalewka może wystarczyć na miesiące, a nawet lata.

Nalewkę z orzechów możesz przechowywać w szklanym słoju. Słoiki pomieszczą około 64 oz alkoholu i dwa galonowe worki do zamrażania. Przykryj słoik folią plastikową, aby chronić metalową pokrywę. Gotowa nalewka z orzechów może być stosowana jako naturalne leczenie przeciwpasożytnicze lub przeciwwirusowe. Stosując ją do leczenia pasożytów, pamiętaj o dodaniu goździków i piołunu.

Jeśli szukasz nalewki z orzechów leczniczych, łupiny orzechów włoskich są jednym z najlepszych wyborów. Zawierają one wiele korzystnych substancji, które od dawna są wykorzystywane w ziołolecznictwie. Garbniki zawarte w łupinach orzecha włoskiego są odtrutkami i pomagają odtruć organizm w przypadku zatrucia pokarmowego lub biegunki. Dodatkowo nalewki z łupin orzechów mogą być stosowane jako kompresy lub na owrzodzenia, ale nigdy nie powinny być stosowane jako lekarstwo na wszystko. Zawsze przed rozpoczęciem jakiegokolwiek leczenia należy skonsultować się z lekarzem.

Orzechy włoskie zbierane są późnym latem lub wczesną jesienią. Możesz kupić je hurtowo w zimie i zbierać je samodzielnie. Są one obfite i łatwe do znalezienia w podwórkach. Można je nawet znaleźć w parkach państwowych i innych miejscach publicznych. Nalewka z orzechów włoskich jest pysznym i potężnym środkiem ziołowym, więc nie musisz zbierać ich zbyt wiele. Wystarczy kilka orzechów, aby zrobić pyszną nalewkę. Wystarczy kilka kropel nalewki z orzechów włoskich.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top