Jak zrobić maść na miotłę

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak zaczarować miotłę, ten artykuł da Ci odpowiedzi, których szukasz. Po pierwsze, czym jest miotła? Jest to długi, smukły kij z okrągłą końcówką. Może być użyty do zaczarowania Miotły i jest przechowywany w wielokolorowej fiolce. Aby uatrakcyjnić jej wygląd, można ją zafarbować na fioletowo.

W średniowieczu czarownice namaszczały swoje laski olejkiem, który zawierał halucynogenne zioła. Maści te były często stosowane bezpośrednio na genitalia, a laski czarownic były wcierane w wargi sromowe, aby wchłonąć aktywne składniki. Maść z tej rośliny znana jest z wywoływania halucynacji wzrokowych i uczucia unoszenia się, lekkości. Ponadto czarownice używałyby jej również do leczenia własnych dolegliwości.

W średniowieczu kobiety były często oskarżane o czary, a ich miotły były namaszczane latającymi maściami. Maści te były wykonane z tłuszczu zwierzęcego, toksycznych ziół i różnych roślin. Pomimo tych błędnych interpretacji, niektóre czarownice nawet dzisiaj praktykują swoje rzemiosło, używając starych przepisów. Przepis obejmuje tłuszcz zwierzęcy, aconitum i rumianek.

Czarownice są w stanie latać na miotłach od wieków, praktyka życzenia na miotle mogła pochodzić od substancji chemicznej w lekach bez recepty. Jednak nadal uważano to za formę czarów i ludzie się ich obawiali. Wierzono również, że na miotłach podróżują na zgromadzenia Sabatu. Sam termin „miotła” jest bardzo seksualny w naturze.

Przed próbą zrobienia maści z miotły, rozważ swoje motywacje. Czy robisz ją w celach magicznych? Czy naprawdę jest ci ona potrzebna? Jeśli nie, przemyśl jeszcze raz swoje rozumowanie. Używaj olejków ziołowych w sposób odpowiedzialny i nie zapominaj o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa. Oleje kojące są świetną opcją, ale oleje ziołowe infuzowane są najlepsze. W rzeczywistości jest to jedna z najłatwiejszych maści latających do wykonania.

Historia maści latających sięga daleko wstecz. Wspomina się o niej nawet w historycznych czarach. W XIII wieku słynny alchemik Albertus Magnus pisał o stosowaniu Henbane i czarów. Mieszanka ta wytwarzała stan podobny do transu, który pozwalał czarownicom latać. Był to również sposób na komunikację ze światem duchów.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top