Jak zrobić imprezę Netflixa

Jeśli jesteś zainteresowany zorganizowaniem własnej imprezy Netflix, istnieje kilka wskazówek, o których musisz pamiętać. Po pierwsze, musisz być abonentem Netflix. Jeśli jesteś nowym członkiem, możesz zapisać się na bezpłatną próbę 30 dni. Po tym czasie możesz anulować swoje konto lub reaktywować je za 9 dolarów miesięcznie. Następnie możesz udostępnić konto maksymalnie czterem innym członkom rodziny.

Możesz również skorzystać z TwoSeven, usługi kamery internetowej, która pozwala widzom widzieć się nawzajem podczas oglądania filmu lub programu. Ta usługa jest przydatna, ponieważ czyni imprezę Netflix interaktywną, ponieważ możesz zobaczyć reakcje wszystkich. Potrzebujesz TwoSeven tylko wtedy, gdy masz małą grupę, a możesz koordynować za pomocą czatu tekstowego lub czatu wideo. Ponadto powinieneś udostępnić konto Netflix innym uczestnikom w pokoju.

Jeśli nie jesteś subskrybentem Netflix, możesz stworzyć Netflix Party, korzystając z darmowego rozszerzenia, które pozwala na strumieniowe przesyłanie ulubionych filmów i programów w 4K. Netflix Party zsynchronizuje filmy z kontami znajomych i ułatwi zaplanowanie wieczoru filmowego z ulubionymi filmami wszystkich. Netflix Party ułatwi strumieniowanie filmów, programów telewizyjnych i filmów dokumentalnych. Rozszerzenie jest wspierane przez stronę Patreon.

Dołączenie do Netflix Watch Party jest tak proste, jak hosting. Wystarczy, że założysz konto i zalogujesz się do niego. Następnie użyj ikony paska narzędzi na ekranie, aby utworzyć adres URL dla swojego Netflix watch party. Ten adres URL będzie widoczny dla wszystkich, którzy chcą wziąć udział w imprezie. Ewentualnie możesz wyłączyć opcję „udostępnione”. Następnie zaproś swoich znajomych, wysyłając im adres URL.

Innym sposobem na zorganizowanie imprezy Netflix jest pomoc Teleparty. Ta aplikacja pozwala zorganizować imprezę Netflix lub Hulu za pomocą rozszerzenia Teleparty. To rozszerzenie zsynchronizuje odtwarzanie wideo i doda opcję czatu grupowego do doświadczenia strumieniowego. Po zainstalowaniu Teleparty pozwala na jednoczesne strumieniowanie milionów programów. Są one szybkie i mają jakość wideo HD. Możesz nawet dostosować ikonę lub pseudonim dla swojego Teleparty.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top