Jak zrobić choinkę z gałązek świerku

Jeśli szukasz sposobu na zaoszczędzenie pieniędzy na zakupach choinki, rozważ budowę drzewka świerkowego. Są one doskonałym wyborem z powodu ich jasnozielonego koloru i mocnych igieł. Niebieski świerk ma długie igły, które rosną w skupiskach po pięć. Doskonale nadają się do wieszania ciężkich ozdób i mają tendencję do bycia pełnymi, gdy są strzyżone. Niebieskie świerki są również świetne, ponieważ są przyjazne dla rąk dzieci, ponieważ nie łamią się, gdy wiszą długie haki na ozdoby.

Możesz nawet zrobić papierowe drzewo, wycinając paski papieru kraft. Przebij dziury w papierze, aby światła sznurkowe mogły przez nie świecić. Następnie, owinąć paski wokół linii ubraniowej. To drzewo wygląda oszałamiająco i jest doskonałym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy na dekoracjach świątecznych. Do jej oświetlenia możesz nawet użyć lampek! A jeśli jesteś przyciśnięty do przestrzeni, zrób własne drzewo z tą prostą metodą.

Jedną z najlepszych rzeczy o choince DIY jest to, że możesz łatwo zrobić jeden dla swojego domu lub dla całej rodziny. Nie tylko materiały są niedrogie i łatwe do znalezienia, ale możesz również dać różne gałęzie różnym członkom rodziny. Ponadto projekty DIY, takie jak ten, zachęcają do kreatywności. Możesz także eksperymentować z różnymi kolorami i dodawać ozdoby DIY do swojego drzewa. Możesz nawet dać swoim dzieciom odpowiedzialność za wykonanie choinki w tym roku.

Świerki są mniej powszechne niż jodły, ale nadal są popularne jako choinki. Popularną odmianą tego typu jest świerk niebieski Colorado, który jest europejskim przeszczepem. Inną popularną odmianą jest świerk biały, który ma ładny zapach i mniejszą ilość igieł. Wybór choinki świerkowej to świetny sposób na nadanie domowi świątecznego charakteru.

Jeśli jesteś uczulony na zapach jodły lub świerku, zawsze możesz zdecydować się na choinkę z żarówkami. Ten typ choinki może być używany w każdym pomieszczeniu i jest świetną opcją dla osób z alergiami. Kolejna wspaniała choinka DIY wiąże się z pomponami. Te kolorowe kulki dodają świąteczny akcent do każdego pomieszczenia. Możesz zrobić je samodzielnie lub kupić w lokalnym sklepie rzemieślniczym. Upewnij się, że używasz wielu kolorów i różnych rozmiarów poms, a twoje drzewo DIY będzie idealne na święta.

Do zrobienia choinki przy użyciu drabiny schodowej jest inną opcją. Ta prosta opcja DIY ma już kształt drzewa, więc łatwo ją udekorować topperem choinkowym i światłami girlandy. Tylko upewnij się, że dobrze podlewasz drzewo przez cały sezon świąteczny. Będziesz zachwycony swoim nowym drzewkiem! Możesz nawet zrobić swoje drzewko z dziećmi, zapraszając je do pomocy.

Gdy już zbierzesz gałązki świerku, będziesz musiał je dokładnie podlać. Upewnij się, że wyciąłeś około cala z pnia, aby umożliwić wodzie przepływ do pnia. Pozwól mu pozostać na zewnątrz przez kilka godzin, zanim zamontujesz go w pomieszczeniu. Aby zamontować drzewo w pomieszczeniu, pamiętaj, aby kupić stojak, który można łatwo zmienić i podlać. Trzeba będzie też sprawdzić żarówki i odsłonięte przewody.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top