Jak zrobić cementową doniczkę

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się „Jak zrobić cementową doniczkę?” to nie jesteś sam. Niezależnie od poziomu zaawansowania w majsterkowaniu, możliwe jest wykonanie własnej cementowej doniczki przy użyciu niewielu materiałów. Proces może być wykonane szybko i łatwo przez siebie, a także będzie zaoszczędzić dużo pieniędzy! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym procesie! Pamiętaj również, aby dokładnie przestrzegać instrukcji, dzięki czemu będziesz mógł stworzyć idealny planter w krótkim czasie!

Po pierwsze, musisz upewnić się, że dokładnie wymieszasz beton. Aby to zrobić, musisz połączyć beton i wodę. Do wiadra wlej niewielką ilość wody, a następnie powoli dodawaj resztę betonu. Mieszanka powinna mieć konsystencję przypominającą owsiankę lub masło orzechowe. Po wymieszaniu dwóch, można następnie użyć betonu do wlania do garnka. Pozostawić cement do ustawienia na tydzień.

Po wymieszaniu cementu, będziesz potrzebował płytkiego plastikowego pojemnika lub płytkiej wanny. To będzie twój pojemnik na sadzarkę. Możesz użyć jednorazowego plastikowego pojemnika lub płytkiej wanny do mieszania cementu. Po beton jest w pojemniku, można kształtować go w kształcie, który chcesz. Po zakończeniu, trzeba będzie wygładzić krawędzie z bloku szlifowania lub papieru ściernego.

Możesz również pokryć drewniane pojemniki z olejem spożywczym lub non-stick sprayu kuchennego. Użyj wosku w paście, aby pokryć drewniane pojemniki. Alternatywnie, możesz użyć sklejki. Niezależnie od wybranego materiału, betonowe donice są niedrogie i trwałe. Więc, to ma sens, aby eksperymentować. Jeśli jesteś początkującym, nie martw się! Beton nie złamie banku, a ty będziesz miał swój własny betonowy planter w krótkim czasie.

Po wymieszaniu betonu, możesz użyć barwnika, jeśli chcesz. Aby stworzyć czystszy kolor, użyj białego cementu. Pamiętaj, aby nosić rękawice podczas pracy z betonu, ponieważ sucha mieszanka może spalić skórę, jeśli nie jest obsługiwany ostrożnie. Beton zawiera również krzemionkę, która może prowadzić do raka w przypadku wielokrotnego narażenia. Upewnij się, że nosisz rękawice podczas procesu mieszania cementu, aby chronić swoją skórę i oczy.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top