Jak zrobić majsterkowy stojak na worki na śmieci

Niezależnie od tego, czy próbujesz zmniejszyć ślad węglowy, czy zaoszczędzić miejsce, jest kilka kroków, które możesz podjąć, aby stworzyć stojak na worki na śmieci DIY. Zanim jednak zaczniesz, musisz zmierzyć rurę, która będzie trzymać worki na śmieci. Wytnij rury PVC do długości, że chcesz, aby być, a następnie zabezpieczyć go do stołu warsztatowego z zacisków bar. Następnie trzeba będzie zaznaczyć miejsce, w którym włożysz szczelinę na worki na śmieci. Upewnij się, że pozostawiasz miejsce na co najmniej jeden worek, aby zmieścić się przez slot.

Po zmierzeniu, możesz zacząć konstruować swój dozownik worków na śmieci. Aby zbudować dozownik worków na śmieci, będziesz potrzebował 1/2-calowej rury, 3-calowego złącza rurowego i kolanka 90 stopni. Aby zbudować dozownik, przytnij pionową rurę do długości, która pasuje do rolki worków na śmieci. Wkręć ją w kolanko. Pamiętaj, aby zostawić wystarczająco dużo miejsca na rolkę, aby rozwinąć się, będąc jednocześnie szczelnym.

Jeśli szukasz materiałów z recyklingu do dozownika worków na śmieci, karton nie jest dobrą opcją. Nie tylko są kartony nieefektywne, ale są one również łatwe do rozdarcia otwarte i uszkodzenia worków na śmieci. Będziesz chciał dozownik worków na śmieci wykonany z mocnych, trwałych i tanich rur PCV. Te rury są również łatwe do pracy i instalacji. Upewnij się, że sprawdzisz wymiary rury PVC, której zamierzasz użyć, zanim zaczniesz budować.

Tworzenie dozownika worków na śmieci DIY to łatwy i szybki sposób na zmniejszenie śladu węglowego. Są to świetne przedmioty dla rynków rolnych i pokazów rzemiosła i sprawiają, że świetny prezent. Ciężka tkanina bawełniana utrzymuje swój kształt lepiej niż lżejsze tkaniny. Możesz kupić tłuste ćwiartki, aby zaoszczędzić czas na cięciu. Kilka podobnych produktów jest połączonych poniżej dla Twojej wygody. Upewnij się, że umyłeś tkaninę przed sklejeniem jej razem. Możesz chcieć nacisnąć go płasko, aby umożliwić mu shrink.

Możesz również zrobić uchwyt worka na śmieci ze stołka. Zaczep worek na śmieci do nóg stołka. Dzięki temu uchwyt jest wodoodporny i zapobiega przewróceniu się. Jeśli planujesz zbudować bardziej trwały uchwyt na worek na śmieci, będziesz musiał rozważyć dodanie więcej szczątków liści do nóg stołka. Po wykonaniu tych kroków, będziesz na dobrej drodze do stworzenia własnego stojaka na worki na śmieci.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top