Jak zrobić kartkę walentynkową w kształcie serca

Jeśli chcesz zrobić kartkę walentynkową w kształcie serca dla swojej ukochanej osoby, możesz to łatwo zrobić, wykonując poniższe kroki. Po pierwsze, zbierz swoje materiały. Następnie narysuj średniej wielkości kształt serca na kawałku kartki. Pamiętaj, że rozmiar serca musi pasować do rozmiaru złożonej kartki. Gdy masz już swój kształt, możesz zacząć wycinać serce z kartki.

Kiedy już wytniesz serce z kartonu, możesz następnie użyć włóczki, aby stworzyć kolorową i niepowtarzalną walentynkę. Użycie stempli z małymi dużymi literami alfabetu z czarną podkładką do stempli pozwoli Ci napisać osobistą wiadomość wewnątrz serca. Możesz również spróbować kartek walentynkowych z lamy! Są one uroczym sposobem na wyrażenie swoich uczuć. Te proste rzemiosła są świetne dla dzieci, aby dostać się do ducha wakacyjnego.

Proste pudełko Valentine w kształcie serca może być wykonane z tektury z recyklingu lub ulubionej wzorzystej taśmy duct. Następnie wypełnij pudełko smakołykami lub słodyczami. Pudełko walentynkowe w kształcie serca to także świetny pomysł na projekt dla klasy. Aby rozpocząć, będziesz potrzebować kartonu, który możesz rozbić lub użyć jako szablonu. Następnie wytnij duże serce i odrysuj kształt na innym sercu.

Jeśli szukasz bardziej wytrawnego przepisu, możesz zrobić serce z precli. Precle są jednym z najsłodszych dowodów miłości, a są jeszcze słodsze, gdy są w kształcie serca! Zrób domowe ciasto na precle lub kup kilka mrożonych serc precli. Zrób z nich serca i podaj je z czerwonym sosem marinara lub sosem serowym. Na wierzchu połóż kilka cukierków z cynamonowymi serduszkami, aby uzyskać słodki i serdeczny walentynkowy przysmak.

Pizza w kształcie serca to kolejny zabawny i pyszny pomysł na posiłek na Walentynki. Możesz użyć maszyny do chleba, aby stworzyć ciasto w kształcie serca, które wyrośnie w około 1 godzinę 30 minut. Rozłóż ciasto na lekko posypanej kurzem powierzchni i przykryj czystym ręcznikiem do herbaty. Pozostaw do wyrośnięcia na 15 minut przed pokrojeniem serc pepperoni. Kiedy skórka jest już ugotowana, rozprowadź sos do pizzy na podstawach z ciasta w kształcie serca i ciesz się!

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top