Jak zrobić album fotograficzny z segregatora

Ten artykuł jest efektem naszych wspólnych wysiłków z cennik-budowlany.com.pl

Jeśli chcesz stworzyć wyjątkowy album fotograficzny, możesz użyć segregatora i kilku tkanin. Użyj bawełnianej kołdry, aby dodać albumowi dodatkowej głębi. Przyklej tkaniny wokół krawędzi albumu. Po zakończeniu album będzie wyglądał jak prawdziwy album na zdjęcia. Upewnij się, że krawędzie tkaniny są równe z okładką. Możesz również dodać obramowanie, przyklejając kawałek cardstock do okładki.

W zależności od stylu i marki segregatora, możesz zdecydować się na dodanie do niego większej ilości stron. Albumy z klejem są ograniczone do liczby stron, które trzymają, podczas gdy albumy z segregatorem pierścieniowym mogą być rozszerzone przez dodanie większej liczby stron. Również liczba zdjęć określi, ile miejsca będzie wymagała każda strona, więc wybierz typ na podstawie tego, ile zdjęć chcesz przechowywać i wyświetlać.

Jedną z metod tworzenia albumu fotograficznego z segregatora jest przekształcenie go w książkę brag. Jest to unikalny sposób na wyświetlanie zdjęć, a także Twojej historii. Oprócz wykorzystania segregatora, można również użyć albumu magnetycznego. Ten album może zawierać zdjęcia z podróży lub ważnego kamienia milowego. Możesz dodać listy upiększające do zdjęć, aby stworzyć unikalny album fotograficzny. Oprócz segregatora, magnetyczny album fotograficzny może być wykonany przy użyciu tkaniny i kleju w sprayu.

Inna metoda tworzenia albumu fotograficznego z segregatora jest poprzez zakup stron fotograficznych, które są bezkwasowe i wolne od PCV. Należy pamiętać, że niektóre rodzaje stron fotograficznych mogą zostać uszkodzone przez kleje, które są używane do przyklejania stron do albumu. W takim przypadku należy wybrać strony z papieru o jakości archiwalnej. Wilgoć może zamknąć wilgoć między stronami fotoksiążki, powodując „przyklejanie się” papieru do siebie. Ponadto wystawienie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych może spowodować wyblaknięcie kolorów zdjęć.

Jeśli masz dużą ilość zdjęć do uporządkowania, pomocny może być 3-pierścieniowy album fotograficzny od Pioneer Photo Albums. Jest on wyposażony w mechanizm pierścieniowy i może przechowywać do 504 zdjęć. Możesz również kupić strony uzupełniające, jeśli Twoje zdjęcia wyrosną z tego rozmiaru. Ten album jest świetnym prezentem na ślubny prysznic lub rocznicę. Będzie on ceniony przez rodzinę i przyjaciół.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top