Jak zrobić GIF-a na swoim telefonie

Na szczęście istnieje kilka sposobów na zrobienie GIF-a na iPhonie. Jednym ze sposobów jest użycie aplikacji innej firmy, takiej jak GIPHY, aby zrobić GIF-a. Innym sposobem jest użycie funkcji w aplikacji Zdjęcia o nazwie Efekt pętli. Możesz też użyć aplikacji Skróty do tworzenia GIF-ów. Po opanowaniu podstawowej techniki możesz tworzyć własne GIF-y na telefonie iPhone.

Inną opcją jest użycie aplikacji takiej jak Galeria. GIF można utworzyć, przechwytując obraz lub wideo. Aplikacja może następnie dostosować prędkość i kierunek odtwarzania oraz dodać efekty, kształty, datowniki, wyrażenia, naklejki i inne. Po utworzeniu GIF-a możesz użyć tej samej metody, aby zrobić gif-a z innego zdjęcia. Możesz również użyć tej samej metody do konwersji GIF-a z aparatu.

Po utworzeniu GIF-a możesz dodać podpisy i edytować obraz. Jeśli zdecydujesz się użyć więcej niż jednego zdjęcia, czas trwania będzie krótszy niż 15 sekund. Możesz również zmienić położenie, edytować i usuwać napisy. Edytor napisów będzie nawet zawierał zakładki dla dekoratorów zabawy. Możesz zapisać swojego GIF-a w telefonie i udostępnić go znajomym i rodzinie na Facebooku lub Snapchacie.

Jeśli zrobiłeś GIF-a, przekonasz się, że łatwo go wysłać do ludzi za pośrednictwem aplikacji GIPHY. Jest ona darmowa do pobrania i nie wymaga żadnego logowania. Po pobraniu aplikacji GIPHY, można uzyskać dostęp do GIPHY wpisując „gif” w pasku wyszukiwania telefonu. Stuknij w dowolny obrazek, aby dodać go do swojej wiadomości.

Czy zrobiłeś zdjęcie aparatem, czy z aplikacji Galeria, GIF-y mogą być ekscytującym sposobem na dzielenie się i podkreślanie ważnych momentów w Twoim życiu. GIF może być wykorzystany w prezentacjach, przypięty do profili w mediach społecznościowych, a także w podpisie e-mail. Telefony Samsung ułatwiają to zadanie. Możesz też animować wiele zdjęć w jednym GIF-ie, korzystając z Galerii aplikacji.

Aplikacja GIF Maker działa podobnie jak narzędzie do przechwytywania ekranu. Wystarczy przeciągnąć obszar ekranu i uderzyć Esc, gdy skończysz nagrywać. Następnie, możesz dodać filtry i nakładkę tekstową do filmu. Aplikacja będzie nawet przycinać obraz w razie potrzeby. Następnie możesz wysłać go do swoich przyjaciół i rodziny, którzy będą mogli cieszyć się nim od razu. GIF maker to przydatna aplikacja, która jest łatwa w użyciu i ma wiele przydatnych funkcji.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top